Powiat
Wybraliśmy Miejsce ze smakiem
 
Zakończyło się głosowanie w naszym konkursie, w którym czytelnicy wybierają najlepsze lokale przyznając im tytuł „Miejsca ze smakiem”.
Pomóżmy ustalić tożsamość
 
Nowodworska policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który zginął w wypadku drogowym na trasie nr 7 w Czosnowie. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.
Przejedzie rowerowa olimpiada
6 lipca 2017 roku 
W przyszłym tygodniu ulicami Nowego Dworu i drogami gmin Zakroczym i Pomiechówek przejedzie XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w kolarstwie szosowym w kategorii Juniorka młodsza i Junior młodszy.
Ochrona domu przez cały rok za 100 zł
4 lipca 2017 roku 
Wartość przeciętnego domu jednorodzinnego to 300 tys. zł. Oczywiście, cena ta będzie zależna od lokalizacji, wyposażenia czy powierzchni użytkowej. Bez względu jednak na parametry każda tego typu nieruchomość jest narażona na zniszczenie, więc warto ją chronić polisą. Ale czy tanie ubezpieczenie sprosta niebezpieczeństwom?
Burze nadal zagrażają
29 czerwca 2017 roku 
Piętnaście interwencji podjęła straż pożarna w związku z wczorajszą nawałnicą i burzami. To, jak zastrzega zastępca komendanta straży pożarnej, może nie być ostateczna liczba. Nie wszystkie ochotnicze straże pożarne przysłały już bowiem meldunki.
Kobietę uratowano, mężczyzna zmarł
28 czerwca 2017 roku 
Dwukrotnie nowodworscy strażacy pomagali policji i pogotowiu w otwarciu drzwi mieszkań, w których byli lokatorzy. 72- letnią kobietę uratowano, zaś 65- latek już nie żył.
Pamiętajmy: Motocykle są wszędzie
28 czerwca 2017 roku 
Pamiętajmy, zwłaszcza w wakacje, o tym, że „Motocykle są wszędzie”. Dowodem na to są ostatnie wypadki z udziałem jednośladów. Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne.
Zanim kupisz polisę na życie, sprawdź miejsce w rankingu
23 czerwca 2017 roku 
Rynek ubezpieczeniowy to niezwykle obszerny w dzisiejszych czasach temat. Coraz więcej podmiotów zajmujących się innymi usługami, jak na przykład branża telekomunikacyjna czy bankowa, oferują możliwość ubezpieczenia na życie.
Żegnają się ze szkołą
23 czerwca 2017 roku 
Dziś rozpoczynają się wakacje. Przez dwa miesiące uczniowie będą odpoczywać przed kolejnym rokiem nauki.
Numery 997, 998, 999 zostaną zlikwidowane?
21 czerwca 2017 roku 
MSWiA do końca roku zamierza zlikwidować numery alarmowe 997,998 i 999. Wszystkie zgłoszenia będą kierowane na jeden numer 112. Zmiana ta ma usprawnić działanie służb ratunkowych.