Nasielsk
Na ulicach urzadzają wyścigi?
 
Nadal nie rozwiązano kwestii oświetlenia na ul. Dąbrówki w Nasielsku, a już mieszkańcy wskazują inny problem - wyścigi kierowców.
W domu hodował konopie
 
Nasielscy policjanci zatrzymali Adama W., u którego znaleźli plantację konopi indyjskich oraz 25 gramów marihuany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Woda zalewa mieszkania
4 sierpnia 2017 roku 
Dach budynku wielorodzinnego przy ul. Warszawskiej 10 w Nasielsku jest w fatalnym stanie. Niemal po każdych opadach, mieszkania zalewa woda, zaś na sufitach i ścianach powstaje pleśń. Czy mieszkańcy mają szansę na remont?
Robią to za naszymi plecami
3 sierpnia 2017 roku 
Rodzice dzieci uczęszczających do żłobka w Nasielsku, nie zgadzają się z decyzją władz gminy dotyczącą przebudowy i wprowadzanych zmian. Twierdzą, że wszystko powinno być z nimi uzgodnione. Napisali do naszej redakcji list.
Ścigali się i rywalizowali na plaży
1 sierpnia 2017 roku 
Kilkanaście osób wzięło udział w turnieju piłki plażowej i wyścigach kajaków, które odbyły się w Cieksynie, gm. Nasielsk.
Burmistrz robi tylko dla swoich?
1 sierpnia 2017 roku 
W przeciwieństwie do innych gmin, absolutorium dla burmistrza Nasielska nie przeszło gładko. Pojawiły się zarzuty o kumoterstwo i sprzyjanie tylko części radnych.
Dziurawa droga do szkoły
31 lipca 2017 roku 
Pogarsza się stan nawierzchni na ul. Staszica w Nasielsku. Kilka tygodni temu pojawiły się tam ubytki.
Po ulicy tylko w kaloszach
28 lipca 2017 roku 
Mieszkańcy ul. Traugutta w Nasielsku czekają na naprawę swojej drogi. Urząd twierdzi jednak, że nie ma pieniędzy.
Firma lepsza niż pracownik?
24 lipca 2017 roku 
Nasielskie Budownictwo Mieszkaniowe zrezygnowało niedawno z zarządzania stadionem miejskim. Wszystko przez brak pracownika.
Figurka legła w trawie
21 lipca 2017 roku 
W stojącą od kilkudziesięciu lat figurkę, kilka tygodni temu uderzył samochód. Mieszkańcy pytają, kiedy i kto ją naprawi.