Leoncin
Chcą mieć gaz
 
Co najmniej 623 mieszkańców gminy Leoncin jest zainteresowanych przyłączem gazowym do swojego domu.
Letnia potańcówka
 
Gmina Leoncin zaprasza na bezpłatną zabawę w Gminnym Ośrodku Kultury.
Zarobią na transakcji z parkiem
16 sierpnia 2017 roku 
KPN przymierza się do zmiany granic parku. Chcą to wykorzystać władze gminy Leoncin. Tym razem to nie park zmierza do powiększenia obszaru puszczy, a sami mieszkańcy i władze gminy.
Popłyną z Wielkim Flisem Wiślanym
4 sierpnia 2017 roku 
Plażowanie, pokaz sokolniczy oraz rycerski, warsztaty dla dzieci, przeprawa do Czerwińska nad Wisłą, ognisko i kino plenerowe to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekać będą na nas podczas jutrzejszych „Spotkań Wiślanych” w Nowym Secyminie.
Dino otwiera drzwi
4 sierpnia 2017 roku 
Trwa nabór pracowników do nowo otwieranego marketu Dino w Leoncinie. Potrzebny jest cały personel: sprzedawcy, kierownik marketu i zastępca.
Na sportowo i tanecznie
24 lipca 2017 roku 
Na sportowo i tanecznie minęły Dni Leoncina. Było wiele atrakcji dla dzieci oraz okazja do tańców dla dorosłych.
Dostaną dopłaty m.in. do wymiany pieca
11 lipca 2017 roku 
Po zwiększeniu alokacji środków w konkursie OZE mieszkańcy gminy Leoncin dostaną dofinansowanie do wymiany pieców oraz montaży solarów. Skorzysta także m.in. szkoła.
Czego brakuje na powiatowych drogach
30 czerwca 2017 roku 
Choć na najgorszym odcinku głównej powiatowej drogi w gm. Leoncin wykonano najpilniejsze prace na jakie mieszkańcy czekali wiele lat i usunięto niebezpieczne asfaltowe garby, to radni żądają więcej.
Stoły i dywan też potrzebne
28 czerwca 2017 roku 
Kosa spalinowa, wiertarka, stoły i krzesła, a nawet wełniany dywan przydał się złodziejom, którzy okradli dom i garaż w gm. Leoncin.
Wykluczyli połowę wsi
26 czerwca 2017 roku 
Wojewoda unieważnił ustalenia dotyczące części planu przestrzennego zagospodarowania dla Nowej Małej Wsi i Małej Wsi przy Drodze. Nie zgodził się na przekształcenie gruntów rolnych na tereny ujęte w planie jako tereny zabudowy jednorodzinnej/zagrodowej. To około 50% obszaru obu wsi.
[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ]