Leoncin
Centrum przyciągnie znajomych
 
Dwa stoły do tenisa, miejsce do grillowania, alejki i ławeczki - powstaną przy domu dziennego pobytu „Senior - Wigor”. Posadzona zostanie także roślinność.
Znowu droga do remontu
 
Choć w ubiegłym roku zrobiono wiele, by do gminy Leoncin można było dogodnie dojechać i wyremontowano kilkanaście kilometrów drogi wojewódzkiej i powiatowej, to niestety, po zimie horror kierowców powrócił.
Zmiany w sieci coraz bliżej
24 marca 2017 roku 
O tym, że gmina Leoncin powinna zmienić kształt oświaty słychać, choć nadal mało zdecydowanie, ale coraz częściej. Okazja ku temu była niedawno kiedy gminy musiały dostosować sieć szkół do wymogów prawa oświatowego.
Uderzył w drzewo mając 3 promile
5 marca 2017 roku 
Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie 38- letni mieszkaniec Kozienic, który kierując daewoo, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna nie miał prawa jazdy.
Naszedł czas i naprawią drogę
27 lutego 2017 roku 
Droga powiatowa między Leoncinem, a Nowymi Gniewniewicami to duży skrót dla wielu mieszkańców gminy. Tędy, przez Michałów, jeżdżą do kościoła, ośrodka zdrowia, urzędu czy sklepów.
Latarnie świecą bez potrzeby
22 lutego 2017 roku 
Z budżetu gminy Leoncin coraz więcej pieniędzy wydawanych jest na oświetlenie dróg. - Czy jest sens oświetlania całej gminy przez całą noc - pytał radny Andrzej Kalisz.
Wymienili piec, usuną awarie
20 lutego 2017 roku 
O tym, że podczas obrad sesji rady gminy w Leoncinie panuje chłodna atmosfera wcale nie wynika z faktu wrogo nastawionych do siebie radnych. Niskie temperatury w sali byłego GOK od zawsze powodowały konieczność kilkugodzinnych obrad w kurtkach i płaszczach.
Chińczykom powiedzieli NIE
3 lutego 2017 roku 
Chcieli wybudować jedno z największych centrów logistycznych w powiecie. Potrzebowali na to minimum 50 hektarów.
Nie chcą innego przystanku
27 stycznia 2017 roku 
Mieszkańcy Głuska skarżą się, że z autobusu wysiadają wprost do rowu. Choć przystanek znajduje się kilkadziesiąt merów dalej, to i tak autobus staje między rowami, bo do miejsca przyzwyczaili się pasażerowie.
Śmieci jeszcze bez podwyżki
30 grudnia 2016 roku 
Choć gm. Leoncin dokłada do odbioru nieczystości od mieszkańców, na nowy rok nie zaplanowano podwyżki opłat za śmieci. Jak poinformował wójt, może zabraknąć na ten cel ok. 30 tys. zł.
[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ]