Zakroczym
Nielegalnie pobierali prąd
 
Piotr Gołęgowski nie przyjął zaproszenia na posiedzenie komisji rewizyjnej RG w Zakroczymiu. Ta wyjaśniała, na wniosek regionalnej izby obrachunkowej, jego skargę na działalność burmistrza. Sprawą zajmuje się także nowodworska prokuratura.
Prokurator zajął się burmistrzem
 
Do prokuratury wpłynęło trzecie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez burmistrza Artura Ciecierskiego. Poprzednie dwa zostały umorzone. Jego przeciwnicy liczą, że teraz znajdzie się haczyk.
Intymny musical zagości w Smoszewie
12 maja 2017 roku 
„Dolne Partie – musical intymny” oraz wystawa obrazów Anny Ślusarskiej będą atrakcjami jutrzejszego Smoszewkiego Festiwalu Kultury.
Kazał myć im okna
10 maja 2017 roku 
Suchej nitki na ekipie sprzątającej chodniki nie pozostawiają mieszkańcy Zakroczymia. Jak mówią, podczas prac powstawały tumany kurzu, bo zamiatano na sucho.
Zabiła męża w afekcie
10 maja 2017 roku 
Nie kara dożywotniego pozbawienia wolności, a do 10 lat więzienia grozi Hannie W., która zabiła męża. Biegli stwierdzili, że działała w tzw. afekcie i w związku z tym zmieniono kwalifikację czynu.
Nie łapią wiatru w żagle
28 kwietnia 2017 roku 
UKS Lider Zakroczym rozegrał dwa mecze. Oba spotkania odbyły się na wyjeździe i zakończyły się dla przyjezdnych porażkami. Czy straty uda się odrobić w kolejnych meczach? UKS Lider Zakroczym rozegrał dwa mecze. Oba spotkania odbyły się na wyjeździe i zakończyły się dla przyjezdnych porażkami. Czy straty uda się odrobić w kolejnych meczach?
Bank zabrał im teren
28 kwietnia 2017 roku 
Za zgodą burmistrza i radnych, handel ze straganami powrócił na zakroczymski rynek. Dotychczasowe miejsce zostało sprzedającym odebrane przez właściciela terenu.
Schowają kable w jeden wykop
24 kwietnia 2017 roku 
300 tysięcy złotych zaplanowane ma w budżecie gmina Zakroczym na projekt i wymianę słupów oświetlenia na ul. Koźmińskiego. Wykona to zakład energetyczny, a zniknąć ma też od razu napowietrzna linia telefoniczna.
Zdolni promują gminę
21 kwietnia 2017 roku 
Troje mieszkańców gm. Zakroczym otrzymało nagrody w wysokości do 4 tys. zł za osiągnięcia artystyczne i sportowe.
Dzięki rachunkom ustalili kto śmiecił
13 kwietnia 2017 roku 
Korespondencję z adresem znaleźli pracownicy ZGK w śmieciach, które wyrzucone zostały na pobocze ulicy kpt. Doranta. Osoba, która je tam zostawiła, poniesie konsekwencje.