Zakroczym
Przez dziurę ukradli auto
 
Do zuchwałej kradzieży doszło w nocy w Zakroczymiu.
Samochody wjeżdżają im w dom
 
Podczas ubiegłorocznej modernizacji drogi powiatowej na odcinku Nowy Modlin - Wojszczyce, nikt nie zadbał o bezpieczeństwo rodziny mieszkającej w miejscowości Wojszczyce.
Czy można było go uratować?
23 sierpnia 2017 roku 
Tragicznie zakończyła się kąpiel w Wiśle 15- letniego Filipa. Nastolatek zniknął pod wodą w Sadach w gm. Czosnów. Jego ciało udało się odnaleźć dopiero następnego dnia.
Ciesielnia już otwarta
21 sierpnia 2017 roku 
Koncert zespołu Hambaduo, Modlin Flis Lajt, czyli parada tradycyjnych flisackich łodzi z pochodniami w ujściu Narwi do Wisły oraz ogniska rozpalone przez flisaków - takie atrakcje czekały na mieszkańców i turystów podczas oficjalnego otwarcia Ciesielni Okrętowej Modlin oraz inauguracji Mazowieckiej Szkółki Żeglarstwa Tradycyjnego.
„Chłopaki” sami będą jej pilnować
14 sierpnia 2017 roku 
Od dziesiątek lat zakroczymskie rondo jest miejscem spędzania wolnego czasu przez część mieszkańców. Właśnie z myślą o nich, jak poinformował burmistrz, ustawiono ławkę. Pojawi się prawdopodobnie i kolejna.
Poznają najbliższe okolice
12 sierpnia 2017 roku 
Mieszkańcy gm. Zakroczym z przewodnikiem mogą poznawać najciekawsze miejsca.
Będą mieli „małpi gaj”
4 sierpnia 2017 roku 
Już jutro na plaży w Smoszewie odbędzie się otwarcie placów zabaw.
Dekomunizacja szkoły
28 lipca 2017 roku 
„Pomnik Wdzięczności w Zakroczymiu”, taką nazwę, decyzją władz gminy nosiła będzie zakroczymska szkoła. Powrócono tym samym do poprzedniej nazwy.
Na Doranta będą dziury i tiry?
26 lipca 2017 roku 
Starostwo, choć początkowo przystało na propozycję burmistrza, próbuje wycofać się z kompleksowego remontu ulicy kpt. Doranta. Chce ograniczyć koszty rezygnując z oświetlenia. Na to nie godzi się gmina.
Będę kandydował na kolejną kadencję
24 lipca 2017 roku 
Jego styl rządzenia, a na pewno prowadzenia dialogu i komunikowania się z mieszkańcami wyróżnia Artura Ciecierskiego, burmistrza gm. Zakroczym wśród innych. Jak dziś ocenia sytuację gminy?