Czosnów
Forest Outlet Park powstanie w Łomnej?
 
Pierwszy w kraju outlet village ma powstać w Łomnej, gm. Czosnów. Forest Park Outlet, bo tak ma nazywać się planowany obiekt, będzie centrum handlowym, w którym swoje miejsce znajdą klienci poszukujący tańszych markowych ubrań.
Tankował i nie płacił
 
Łukasz P. przez kilka miesięcy tankował na stacji paliw i odjeżdżał nie płacąc rachunku. W sumie udało mu się zaoszczędzić kilka tysięcy złotych.
Przez pola i bagnistą drogę
29 września 2017 roku 
Od lat kilkoro mieszkańców Aleksandrowa, gm. Czosnów boryka się z brakiem dojazdu do własnych domów. Z obawą spoglądają w niebo, bo deszczowa pogoda oznacza dla nich niemal uwięzienie.
Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia
26 września 2017 roku 
Poszukiwani są świadkowie zdarzenia, które miało miejsce około piątej nad ranem w ubiegłą środę na drodze ekspresowej.
Najdroższa inwestycja na Mazowszu
26 września 2017 roku 
Jedna z najważniejszych inwestycji na Mazowszu, czyli stacja 110/15 kV w Czosnowie poprawi bezpieczeństwo energetyczne na północ od Warszawy. Skorzystają mieszkańcy i firmy z Czosnowa, Nowego Dworu Maz. i Leoncina.
Mocny Festiwal Gier Planszowych
25 września 2017 roku 
Od dobrych kilku lat planszówki przeżywają swój renesans. Przeszły wielką metamorfozę i stały się atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu.
Kradną na potęgę
22 września 2017 roku 
W Palmirach doszło do kolejnej kradzieży sprzętu budowlanego.
Mieli trzy dni atrakcji
20 września 2017 roku 
Setki mieszkańców i przyjezdnych zgromadziły XI Dni Czosnowa. Zabawa trwała do późnego wieczora.
Pił i dręczył żonę
15 września 2017 roku 
47- letni mężczyzna nie zastosował się do sądowego zakazu zbliżania się do byłej żony oraz nakazu opuszczenia mieszkania.
Straż wycinała poszkodowanego
15 września 2017 roku 
Z powodu zbyt szybkiej jazdy na trasie numer 7, w pobliżu Kazunia Nowego, 35- latka uderzyła w poprzedzający ją samochód.