Pomiechówek
Smaki Doliny Wkry
 
W sobotę, 26 sierpnia na targowisku gminnym w Pomiechówku odbędzie się Pomiechowski Jarmark Produktu Lokalnego pt. „Smaki Doliny Wkry”.
Poznaj legendę Tarzana.
 
Pompa Pomiechówek zaprasza na kolejny seans filmowy z serii letnie kino leśne, który odbędzie się w najbliższy piątek 18.08 o godz. 20.
Indianie przybywajcie
11 sierpnia 2017 roku 
Gminny Ośrodek Kultury w Pomiechówku zaprasza dzieci na kolejną odsłonę Teatralki.
Księgowy w Pomiechówku
11 sierpnia 2017 roku 
Dziś o godz. 20 zaplanowano projekcję filmu "Księgowy".
Koniec lata z Pompą
7 sierpnia 2017 roku 
Końcówka wakacji może być pasjonującą. Pod warunkiem, że spędzimy ją z pomiechowską Pompą.
Opole przenieśli do Pomiechówka
7 sierpnia 2017 roku 
Odkąd padła wieść o odwołaniu festiwalu w Opolu, wiele osób zastanawiało się, gdzie ta impreza się odbędzie. Padło na Pomiechówek.
Wolontariat odmienił moje życie
4 sierpnia 2017 roku 
Wolontariat to świetna okazja do tego, aby otworzyć się na świat, zobaczyć jego ciekawe zakątki, uczyć się języków, poznawać kulturę, zdobywać nowych przyjaciół i przeżyć niesamowitą przygodę. O pracy wolontariusza za granicą opowiedziała nam Saskia, Belgijka, która pracuje w Pomiechówku.
Drzewo to nie tablica ogłoszeń
3 sierpnia 2017 roku 
- Ogłoszenia i nekrologi nie mogą być wieszane wszędzie – przyznają radni. Z kolei mieszkańcy przyzwyczaili się do miejsc, w których głównie klepsydry wieszane są od wielu lat.
Dramatyczna akcja na tyrolce
31 lipca 2017 roku 
Z jednej strony przecenione możliwości, z drugiej brak koordynacji i panika obsługi omal nie doprowadziły do tragedii. Dzięki pomocy mieszkańców, udało się uratować mężczyznę, który zawisł podczas zjazdu na linie.
11 dni czekają na szambiarkę
30 lipca 2017 roku 
Zniesmaczeniem członków komisji gospodarczej i koniecznością ponownego spotkania się w tym samym temacie zakończyło się posiedzenie w sprawie funkcjonowania pomiechowskiego KZB. - Nie dowiedzieliśmy się w zasadzie niczego - stwierdzili radni.