Inne
Sam naprawiam... samochód
 
W dzisiejszym świecie życie bez auta jest prawie niemożliwe. Jeszcze w centrach dużych miast komunikację samochodem można zastąpić komunikacją miejską, jednak już poza miastem ciężko poradzić sobie bez pojazdu.
Zima – czy warto przygotować samochód?
 
Mamy środek zimy, odpalając o poranku samochód zapewne zastanawiasz się, czy Twoje auto lubi mroźne dni, czy raczej nie.
Szukają uzbrojonego zabójcy
23 stycznia 2017 roku 
Trwa obława na uzbrojonego mężczyznę, który dziś rano zastrzelił mężczyznę w centrum Płońska. Na pomoc wezwano jednostki policji z ościennych powiatów.
Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego
19 stycznia 2017 roku 
Okres zimowy to czas szczególnie niebezpieczny dla „niechronionych uczestników ruchu drogowego”. Wcześnie zapadający zmrok, mgły i śnieg w znacznym stopniu ograniczają widoczność na drodze.
Kacper Żuk z kolejnym tytułem
29 listopada 2016 roku 
Prawie cała czołówka polskich seniorów przeniosła się na 2 ostatnie tygodnie do Sharm El Sheikh aby tam walczyć w dwóch turniejach rangi Futures o kolejne punkty do zawodowej klasyfikacji ATP. Wśród nich nie zabrakło również naszego reprezentanta – Kacpra Żuka.
7 rzeczy, które dostaniesz za darmo w samolocie
22 listopada 2016 roku 
Wielu pasażerów linii lotniczych nie zdaje sobie sprawę, że na pokładzie samolotu przysługują im pewne benefity, zagwarantowane w ramach wykupionego biletu. Gratisowe gadżety są zazwyczaj uzależnione od konkretnych linii lotniczych, ale większość przewoźników oferuje pewne udogodnienia swoim pasażerom.
Białostocka wyprawa Wojskowych
16 listopada 2016 roku 
Niepokonana od pięciu spotkań Legia Warszawa już wkrótce rozegra istotne spotkanie przeciwko Jagiellonii Białystok, licząc na zmniejszenie strat do świeżo upieczonego lidera Ekstraklasy.
Czad i ogień - obudź czujność
15 listopada 2016 roku 
5 października 2016 roku konferencją prasową w siedzibie ministerstwa spraw wewnętrznych i administracji zainaugurowano kampanię społeczną pod nazwa "Czad i Ogień. Obudź czujność".
Jesienne warunki – dbajmy o swoje bezpieczeństwo
21 października 2016 roku 
Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Policyjne statystyki wskazują, że najwięcej wypadków zdarza się właśnie o tej porze roku.
Andrzej pokonał wszystkich
1 października 2016 roku 
Andrzej Radzikowski, mieszkaniec gm. Czosnów jest pierwszym Polakiem, który zwyciężył w prestiżowym Spartathlonie. Niemal 246 - kilometrową trasę z Aten do Sparty pokonał w czasie 23 godzin jednej minuty i 13 sekund.
[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ]