Walczyli o złote widły

12 listopada 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

W sobotni poranek, 28 października, mieszkańcy gminy Czosnów stanęli do rywalizacji podczas VII Turnieju Wsi.

W sumie do walki stanęły 4 drużyny, choć początkowo zgłosiło się 8. Pomimo to nie zabrakło sportowych emocji i wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Zawodnicy wzięli udział w takich konkurencjach jak: hulajnogą do urzędu, która polegała na dojechaniu slalomem do baloników, nadmuchaniu ich i jak najszybszym powrocie na start, wyścigu z kocem, w którym przenoszono jednego z zawodników, rzucie poduszką do celu, przedstawieniu scenki kabaretowej, „jajecznicy”, czyli łapaniu jajek w patelnię, zbieraniu jabłek z zawiązanymi oczami, wyścigu w folii oraz prezentowaniu lokalnych przysmaków.

Po niemal trzech godzinach zmagań jury składające się z Piotra Rutkowski, wicewójta, Katarzyny Kręźlewicz, przewodniczącej rady powiatu oraz Edyty Bieleckiej, dyrektor Szkoły Podstawowej w Cząstkowie Polskim, gdzie turniej się odbywał, podsumowało punktację i ogłosiło zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Sowiej Woli, która wywalczyła złote widły, drugie miejsce i srebrny łańcuch - z Kazunia Polskiego, zaś trzecie ex aequo (oraz brązowe wiadro) zawodnicy z Kazunia Nowego i Cząstkowa Polskiego. Z kolei puchar naszej redakcji dla najbardziej medialnej drużyny, powędrował do Kazunia Nowego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Skomentuj
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

komentarzy