Grali do samego końca

31 października 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

Mimo zażartej rywalizacji na nasielskim stadionie mecz Żbika z Wkrą Żuromin zakończył się zwycięstwem gości.

Sobotnie południe rozpoczęło się dla nasielszczan niezbyt pozytywnie. Już w pierwszej minucie na prowadzenia wyszła Wkra. Żbik odpowiedział jednak już w piątej minucie wyrównując na 1:1, dzięki bramce zdobytej przez Marcina Świderskiego. Kolejnego gola dla gospodarzy zdobył w 31 minucie gry Mateusz Bramowicz.

Goście odpowiedzieli na to zdarzenie już 13 minut później wyrównując wynik.

Gdy kolejną bramkę dla Nasielska zdobył Marcin Świderski mogło się wydawać, że sytuacja jest opanowana, jednak gra toczyła się niemal punkt za punkt i już 82 minucie Wkra strzeliła kolejnego gola.

Chociaż niektórzy mieli nadzieję, że mecz zakończy się remisem to okazało się inaczej i na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu zespół z Żuromina zdobył gola na miarę zwycięstwa.

Łukasz Gerasik– Mikołaj Adamski, Rafał Załoga, Filip Adamski, Marcin Świderski,Rafał Lodzik(46’ Sebastian Chmielewski), Rafał Milewski(70’ Mateusz Rutkowski), Mateusz Bramowicz,Kamil Tomaszyński, Kamil Stańczak, Mariusz Chmielewski.

Rezerwa: Kamil Filipowicz, Mateusz Rutkowski, Piotr Jeż, Aleksander Śmietana, Cezariusz Prusinowski, Sebastian Chmielewski.