Złodzieje nie próżnują

10 października 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

Dwa tygodnie temu, w całym powiecie doszło do serii kradzieży. W sumie straty oszacowano na ponad sześć tysięcy złotych.

Najpierw w Wągrodnie, gm. Nasielsk, w nocy z 24 na 25 września, z pola skradziona została agrowłóknina. Jej właściciel wyliczył straty na ok. 700 zł.

We wtorek na targowisku w Nasielsku złodzieje wykorzystali nieuwagę właściciela i z foliowej torby wyciągnęli telefon komórkowy o wartości około 1000 zł.

Następnie, również w Nasielsku, przy ul. Słonecznej skradziono łódkę, która znajdowała się na prywatnym stawie. Poszkodowany wycenił straty na ponad 500 zł.

Przy ulicy Sikorskiego w Nowym Dworze złodzieje włamali się do mieszkania. W czwartek w godzinach przedpołudniowych, nieznani sprawcy pokonali zabezpieczenia drzwi wejściowych i skradli komplet sztućców. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 300 zł.

Do kolejnej kradzieży doszło w nocy z 29 na 30 września przy ul. Długiej. Sprawcy dostali się do automatu myjni i ukradli pieniądze.

Nieznani sprawcy po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń drzwi automatu, dokonali kradzieży kasetki z pieniędzmi. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 3500 zł- Szymon Koźniewski, rzecznik nowodworskiej policji

Postępowania w tych sprawach prowadzone są w nowodworskiej komendzie. Policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tych zdarzeń.

Skomentuj
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

komentarzy