Mocny Festiwal Gier Planszowych

10 września 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

Od dobrych kilku lat planszówki przeżywają swój renesans. Przeszły wielką metamorfozę i stały się atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. Gry planszowe to nie tylko okazja do spotkania, integracji czy niebanalnej rozrywki, ale także wielkie emocje, które towarzyszą rozgrywkom.

25 sierpnia w sali przy bibliotece w Czosnowie odbyło się spotkanie dla wszystkich miłośników gier bez prądu. Już o godzinie 16:00 sala zapełniła się graczami, i wkrótce trzeba było dostawiać kolejne stoły. O 18:30 rozpoczął się natomiast turniej w grę „Sabotażysta”, w którym wzięło udział 18 osób. Nagrodami były kupony na 200, 100 i 50 zł do wydania na gry planszowe. Następny turniej w Domek zgromadził 12 uczestników. Na koniec festiwalu odbyło się losowanie nagród wśród osób, które wzięły udział w zabawie.
Organizatorzy: Fani Gier, Stowarzyszenie Młodzieżowej Organizacji Czosnowskiej oraz biblioteka w Czosnowie dziękuje wszystkim za przybycie, wspólną grą i fantastyczną atmosferę. Festiwal wsparły także: wydawnictwo Jacobsony oraz LGD Stowarzyszenie Między Wisłą a Kampinosem, które przekazały gry na nagrody.

Fot. Czosnów

Skomentuj
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

komentarzy