Tumany kurzu na drodze

8 września 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

Stan wielu ulic, a właściwie dróg gruntowych daje się we znaki mieszkańcom. Pomimo ich próśb, kierowanych do władz miasta, w tym Bogdana Ruszkowskiego, burmistrza Nasielska, niewiele się zmienia.

- Zaczęli remontować mosty, budują jakieś rondo, a dla samych ludzi nie ma nic. Czy to tak dużo trzeba pieniędzy, żeby zrobić asfaltową wylewkę, albo chociaż nawieźć trochę tłucznia na drogi , które są w fatalnym stanie - żali się pan Paweł, mieszkaniec Nasielska.

Jedną z takich dróg jest ul. Szafirowa w Nowych Pieścirogach. Ta po opadach deszczu zamienia się w bagno, a gdy dłużej nie pada deszcz, przejeżdżające samochody wzbijają tumany kurzu. Do tego dochodzą dziury, w których można uszkodzić auto. To obraz również innych ulic w Nowych Pieścirogach.

- Czy będzie przebudowa ul. Szafirowej w Nowych Pieścirogach. Mieszkańcy byli u pana, panie burmistrzu, jednak nie otrzymali żadnej rzeczowej odpowiedzi – zwracał się do Bogdana Ruszkowskiego radny Marek Jaroszewski.

Ten jednak nie potrafił udzielić żadnej konkretnej odpowiedzi.

- To czarno w tej chwili wygląda, jeśli będą jakieś oszczędności, to spróbujemy. Jest też problem z wykonawcami ulic asfaltowych, mamy więcej wykonawców na kostkę niż asfalt, ale jeszcze nad tym tematem przysiądziemy – odpowiedział burmistrz.

Na razie mieszkańcy muszą się uzbroić w cierpliwość i czekać na pieniądze i przychylność burmistrza.

Skomentuj
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

komentarzy