Został Mistrzem Polski Kadetów

18 lipca 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

Daniel Dołowy, zawodnik NOSiR-u, zwyciężył walkę finałową w kategorii 52 kg podczas XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie i został Mistrzem Polski Kadetów 2017. Zawody te odbyły się w Pułtusku w dniach 9-16 lipca.

Daniel Dołowy trenuje boks od 6 lat, a od 4 walczy na ringu. Za sobą ma już 35 walk i wiele sukcesów juniorskich. W wieku 14 lat zdobył tytuł Mistrza Polski Młodzików, a mając 15 lat osiągnął brąz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Podczas Pucharu Polski zdobył srebro. Z XXIII OOM przywiózł złoto.

-Jest to chyba jego największy dotychczasowy sukces- przyznał trener Maciej Frąckiewicz

Wielki sukces odniosła także Klaudia Bujnarowska. Choć trenuje zaledwie 5 miesięcy, zdobyła ona pierwszy medal dla boksu kobiecego w mieście, a drugi srebrny medal na Olimpiadzie Młodzieży dla klubu bokserskiego NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

-Klaudia wcześniej nie odnosiła takich sukcesów. Trenuje dopiero od 5 miesięcy. Teraz pokonała przeciwniczki, z którymi wcześniej przegrywała- powiedział Maciej Frąckiewicz