Wytną drzewa, ale remontu nie będzie

14 lipca 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

Nie wiadomo kiedy zostanie naprawiona jezdnia na skrzyżowaniu w Kazuniu Nowym. Wlot ul. Złotej w drogę wojewódzką jest w fatalnym stanie.

- Tutaj się niemal nie da wjechać. Czasami są jakieś poprawki, ale podjazd jest żwirowy, więc jak popada to się to wszystko rozpada. W dodatku przy wyjeździe z prawej strony właściwie nie widać czy coś jedzie. To dość niebezpieczne – skarży się jeden z kierowców.
Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, który zarządza skrzyżowaniem monitoruje sytuację, jednak na razie nie może określić terminu wykonania tam większych prac.
- Trudno dziś jednoznacznie określić termin planowanego remontu. Skrzyżowanie z uwagi na geometrię powinno zostać przebudowane. Do tego niezbędna jest dokumentacja techniczna. Ostatni remont skrzyżowania został zakończony w grudniu 2012 r. Drobne prace remontowe przeprowadzane są na bieżąco siłami własnymi rejonu drogowego– informuje Monika Burdon, rzecznik MZDW.
Dodaje przy tym, że wzdłuż drogi wojewódzkiej planowana jest wycinak drzew, przed wykonaniem której żadne prace drogowe nie mogą się odbyć. To nastąpi prawdopodobnie jesienią lub zimą.

Skomentuj
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

komentarzy