Ruch utrudnią zawody kolarskie

9 lipca 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

Juniorki i juniorzy powalczą o zwycięstwo w wyścigach kolarskich, które w ramach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym. Te, w dniach 11-13 lipca odbędą się w Nowym Dworze Mazowieckim. W związku z tym czekać nas będą utrudnienia w ruchu. Dotyczyć będą one także mieszkańców Zakroczymia oraz Pomiechówka.

Pierwsze zmagania odbędą się w środę w godz. od 10 do 13. Juniorki i juniorzy młodsi zmierzą się z jazdą indywidualną na czas. Wyścig rozpocznie się w Modlinie Twierdzy przy ul. Obwodowej. Zawodnicy udadzą się do Zakroczymia, gdzie po objechaniu ronda rozpoczną trasę powrotną do Modlina Twierdzy. Startować będą w odstępach co minutę, na trasie zamkniętej dla ruchu drogowego.
W czwartek o 8:30 w restauracji Borodino w Nowym Dworze Maz. odbędzie się oficjalne otwarcie OOM w kolarstwie szosowym. Tam też znajdować będzie się start i meta wyścigów juniorek i juniorów. Wyścig ze startu wspólnego dziewcząt rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do godz. 12:30. W ramach zawodów w tej kategorii odbędą się 2 rundy o łącznym dystansie 72,8 km. Zawody juniorów trwać będą natomiast od 13 do 16 i obejmą trzy rundy o łącznym dystansie 108,2 km. Trasa przebiegać będą przez: Nowy Dwór Maz, Modlin Twierdzę, Zakroczym, Janowo, Błędowo i Pomiechówek. Finisz także znajdzie się na terenie restauracji Borodino.
Dekoracja najlepszych zawodniczek i zawodników w wyścigach indywidualnych oraz ze startu wspólnego, a także oficjalne zakończenie olimpiady rozpocznie się o godz. 16:30. Organizatorami zawodów są: Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji, urząd miasta oraz Mazowiecko- Warszawski Związek Kolarski.

Skomentuj
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

komentarzy