W poniedziałek startuje „Lato w Mieście”

24 czerwca 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

Program „Lato w Mieście” pozwala na bezpłatne podróżowanie środkami komunikacji publicznej dzieciom i młodzieży oraz ich opiekunom. Program rusza 26 czerwca i potrwa do końca wakacji.

W ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD” w pociągach Kolei Mazowieckich będą honorowane bezpłatne przejazdy dla zorganizowanych grup biorących udział w programie „Lato w Mieście”. Bezpłatnie mogą podróżować grupy dzieci i młodzieży liczące co najmniej 10 osób. Przejazdy odbywają się bezpłatnie w dni powszednie. Bezpłatny przejazd dotyczy także opiekunów - dla grupy 10 osób bezpłatnie może podróżować jeden opiekun. Z grupą liczącą 11 - 20 osób - dwóch opiekunów. W przypadku grupy dzieci lub młodzieży z niepełnosprawnościami bezpłatny przejazd dotyczy każdego opiekuna. Przejazdy odbywają się na podstawie Karty bezpłatnego przejazdu środkami lokalnego transportu zbiorowego w m.st. Warszawie w ramach Warszawskiego Programu Lato/Zima w Mieście”.
Szczegółowe informacje dotyczące programu realizowanego w poszczególnych dzielnicach są dostępne na stronach internetowych dzielnic oraz u koordynatorów dzielnicowych programu „Lato w Mieście”.
Od dzisiaj ruszył także pociąg Słoneczny, który zatrzymuje się również w Nowym Dworze Maz. i Nasielsku. Można nim taniej podróżować do Ustki. Bilet normalny kosztuje 55 zł. Można także podróżować nim do Trójmiasta. Podróż nad morze trwa 4 godz. i 49 min. Bezpłatnie można zabrać psa i rower.

Skomentuj
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

komentarzy