Będą się bawić na stadionie

24 czerwca 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

Dziś, 24 czerwca, odbędą się XVIII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego. Na estradzie pojawią się: Sławomir, Rafał Brzozowski oraz Maryla Rodowicz. Koszt jednego dnia imprezy to ok. 200 tys. zł.

Wydarzenie rozpocznie spacer historyczny pt. „Nowy Dwór po Żydowsku”. Następnie od godz. 14 trwać będzie piknik miejski. W tym roku, zabawa odbędzie się na stadionie. W godzinach 14-19, na dzieci czekać będzie wiele atrakcji. Bawić będą się one m.in. na drewnianym placu zabaw, zjeżdżalniach, torach przeszkód i górach wspinaczkowych. Wezmą też udział w zawodach sportowych. Na najmłodszych czekać będą także animatorzy. W trakcie trwania pikniku miejskiego, znajdziemy wiele aktywnych stanowisk promocyjnych instytucji i przedsiębiorstw.

Do godz. 22.30 dostępne będą również liczne stanowiska handlowe i gastronomiczne. O godz. 17.30 zobaczyć będzie można Sławomira. Następnie, o godz. 19.30 na scenie pojawi się Rafał Brzozowski. Na zakończenie usłyszymy natomiast Marylę Rodowicz. Jej występ przewidziany jest na godz. 21.30. Zobaczymy też pokaz sztucznych ogni.

Organizatorami imprezy jest urząd miejski oraz Nowodworski Ośrodek Kultury. Sponsorami dni miasta są m.in. Pollena Aroma, Drukpol, Alpla i spółka miejska - Zarząd Budynków Komunalnych. Dyrektor Nowodworskiego Ośrodka Kultury, Krzysztof Borowski, nie chciał jednak przed imprezą udzielić informacji o wysokości wpłaconych przez nich kwot.

 

Skomentuj
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

komentarzy