Wyłonili stołeczną parę roku

24 czerwca 2017 roku  komentarzy  -  skomentuj

Nowodworscy policjanci, Robert Szatkowski i Radosław Rykowski, zajęli III miejsce w konkursie „Patrol Roku 2017”. Sprawdzili oni m.in. swoje umiejętności strzeleckie, techniki obezwładniania osoby i pokonywania toru przeszkód.

W konkursie udział wzięły 24 pary patrolowe z garnizonu, które na co dzień pełnią służbę w komendach rejonowych i powiatowych policji, komisariatach specjalistycznych oraz wydziałach: wywiadowczo-patrolowym i ochrony placówek dyplomatycznych. Zawody te odbyły się w dniach 19-20 czerwca w Wydziale Doskonalenia Zawodowego KSP oraz na strzelnicy KGP w Warszawie.
Policjanci rywalizowali ze sobą w sześciu konkurencjach: test wiedzy zawodowej, stosowanie technik obezwładniania osób, przeprowadzanie interwencji policyjnych, udzielanie pierwszej pomocy, policyjny tor przeszkód oraz strzelanie sytuacyjne. Zwyciężył patrol z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, II miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji Warszawa Zachód, zaś III funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Maz.: sierżant Robert Szatkowski i sierżant Radosław Rykowski.
Wyniki uzyskane przez uczestników zawodów, uwzględniane są w procesie doskonalenia zawodowego policjantów.

Fot. KSP

Skomentuj
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

komentarzy