Sport
Ruszyli by upamiętnić historię
2017-07-17  
Po raz czwarty odbył się Bieg Pamięci w Palmirach zorganizowany przez Stowarzyszenie Razem Dla Czosnowa. Honorowy patronat nad biegiem objął wójt gminy Czosnów Antoni Kręźlewicz.
Zdobyła szczyty
2017-07-16  
Jak już informowaliśmy, zawodniczka sekcji kajakowej NOSiR Dorota Borowska została mistrzynią Europy w C-1 200 m i v-ce mistrzynią w kat. U-23 (grupa młodzieżowa do lat 23) podczas rozgrywanych na torze w Belgradzie Mistrzostw Europy Juniorów i U-23.
Znamy skład III ligi
12 lipca 2017 roku 
Poznaliśmy ostatnie rozstrzygnięcia decydujące o składzie III ligi w nadchodzącym sezonie. Zarówno te boiskowe, jak i te przy popularnym „zielonym stoliku”.
Ruch utrudnią zawody kolarskie
9 lipca 2017 roku 
Juniorki i juniorzy powalczą o zwycięstwo w wyścigach kolarskich, które w ramach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym. Te, w dniach 11-13 lipca odbędą się w Nowym Dworze Mazowieckim. W związku z tym czekać nas będą utrudnienia w ruchu. Dotyczyć będą one także mieszkańców Zakroczymia oraz Pomiechówka.
Najlepiej pozostać w Nowym Dworze
5 lipca 2017 roku 
Krystian Pomorski w minionym sezonie był liderem w linii pomocy Świtu. Stał się kluczowym zawodnikiem zespołu i mocno przyczynił się do 4 miejsca w ligowej tabeli, a także zdobycia Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego.
Zagrają w siatkówkę plażową
2 lipca 2017 roku 
W sobotę, 8 lipca na terenie plaży Wiosełko w Cieksynie odbędą się eliminacje do turnieju „Wkra Cup” 2017.
Zamieszanie w pierwszej lidze
29 czerwca 2017 roku 
Czerwiec to miesiąc, w którym większość klubów siatkarskich dopina składy na nadchodzący sezon. Jednak jak się okazuje, nie dla wszystkich jest to takie proste.
Dorota Borowska mistrzynią Europy
27 czerwca 2017 roku 
Podczas rozgrywanych w Belgradzie mistrzostw Europy w kajakarstwie, w swojej kategorii, zwyciężyła nowodworzanka Dorota Borowska. Zdobyła kolejne dwa tytuły.
Pobiegną, by pamiętać
23 czerwca 2017 roku 
Już jutro o godz. 18 wystartuje IV Bieg Pamięci w Palmirach im. Janusza Kusocińskiego.
Sezon Świtu na piątkę
23 czerwca 2017 roku 
Piłkarze nowodworskiego Świtu, w środę, 14 czerwca, rozegrali ostatni mecz w sezonie 2016/2017. Podopieczni Rafała Kleniewskiego udali się do Lubawy, gdzie ich przeciwnikiem był tamtejszy Motor. Zespół gospodarzy to beniaminek III ligi, który w tych rozgrywkach zupełnie sobie nie radził.