Rusz się
Woli namioty od hoteli
2014-11-05  
Wojaże Michała Chojnackiego, mieszkańca Pomiechówka, są spontaniczne. Wraz z żoną pakują namiot do samochodu i wyruszają tam gdzie ich oczy poniosą.
Stale podróżuje w czasie
2014-11-05  
- Nie zostałem kosmonautą w kombinezonie, więc znalazłem inne przebranie. Działam w ramach grup rekonstrukcji historycznej, co wiąże się z udziałem w licznych inscenizacjach – mówi Adam Gozdalik.
Wychodzę z pracy i lecę w świat
13 sierpnia 2014 roku 
Podróżuje od 20 lat. Pierwszy jej wyjazd za granicę to czasy nauki w liceum. Z grupą szkolną pojechała do byłego NRDi zobaczyła mur berliński, który niedługo po tym runął. Takie są jej najwcześniejsze wspomnienia z wyjazdów zagranicznych.
Wolę ścieżki mniej przedeptane
8 sierpnia 2014 roku 
Zazwyczaj podróżuje z żoną i synem swoim samochodem, który służy im także za dom. Pasjonuje go nurkowanie oraz wspinaczka, ale wie kiedy ustąpić, by nie stać się posiłkiem sępów.
Peru dostarcza adrenaliny
23 lipca 2014 roku 
Zostawia szpilki i sukienki w domu, zabiera najpotrzebniejsze rzeczy do plecaka i bez planu leci na drugi koniec świata, żeby odkryć te miejsca, do których nie dotarli turyści. Tak wyglądają podróże Aleksandry Wołocznik.
Jakub Porada dał radę
15 lipca 2014 roku 
Z biletami na środki komunikacyjne jest jak z przecenami w centrach handlowych. To, że zapłacimy za bilet dużo taniej nie oznacza, że wyjazd będzie gorszy.
Jedz i ćwicz z głową!
1 lutego 2013 roku 
Jeśli chcesz cieszyć się zgrabną sylwetką i pięknym, zdrowym wyglądem, ten poradnik jest dla Ciebie. A. Kraśniewska z Akademii Zdrowia „Lejdis” doradzi Ci co zrobić.
Otyłość to choroba
1 lutego 2013 roku 
Otyłość jest złożoną, rozwijającą się bardzo powoli wieloczynnikową chorobą naszych czasów. Nadmierny przyrost liczby komórek w dzieciństwie może przyczyniać się do rozwoju otyłości w późniejszym wieku, gdyż zwiększenie liczby komórek jest procesem nieodwracalnym. Dlatego działania prewencyjne trzeba podejmować jak najwcześniej!
Bądź aktywny o każdej porze roku!
1 lutego 2013 roku 
Bądź aktywny o każdej porze roku, przez 365 dni w roku – zachęca Agnieszka Kraśniewska, właścicielka Akademii Zdrowia „Lejdis” w Nowym Dworze Maz.
Znajdź Baśkę!
2 stycznia 2013 roku 
Zapraszamy na szlak Baśki Murmańskiej w Modlinie Twierdzy! By znaleźć wszystkie, ukryte na terenie tego nowodworskiego osiedla, figury polarnej niedźwiedzicy, trzeba rozwiązać sześć zagadek.
[ 1 2 ]