Ale kultura
Chłopcy kontra Basia w Pomiechówku
2017-11-22  
Zespół Delta zaprasza na kolejny nietuzinkowy koncert, na którym w piątkowy, listopadowy wieczór zagrają- Chłopcy kontra Basia!!! Który odbędzie się w najbliższy piątek w zajeździe Magnolia w Pomiechówku.
Koncert charytatywny „Wznieś serce”
2017-11-21  
W dniu 24 listopada o godzinie 16 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku odbędzie się koncert charytatywny dla 11 letniej Ewelinki Grzybowskiej.
Mieli piękny koncert
20 listopada 2017 roku 
W murach zabytkowego kościoła pw. Św. Wojciecha w Nasielsku odbył się koncert patriotyczny pt. „W listopadowej zadumie… Samorządowcy Niepodległej”.
Uczniowie uczcili niepodległość
18 listopada 2017 roku 
Uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 3 w Nowym Dworze Mazowieckim występem artystycznym upamiętnili 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Rozśpiewana pięćdziesiątka
17 listopada 2017 roku 
W Nowodworskim Ośrodku Kultury zaśpiewa zespół „Młodzież 50+”, jest to grupa, która zdobyła uznanie na wielu festiwalach.
Dziady w ZSZ nr 1
15 listopada 2017 roku 
Z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się spektakl teatralny pt. „Dziady”, na podstawie dramatu Adama Mickiewicza.
Z Pomiechówka do Gruzji
12 listopada 2017 roku 
Ekipa Grzmiącego Rydwanu znów spotka się w Zajeździe Magnolia w Pomiechówku, aby opowiedzieć tym razem o swojej podróży do Gruzji. O swojej niesamowitej podróży opowiedzą Sylwia Richter- Biegała, Piotr Biegała i Krzysztof Kowalski.
Walczyli o złote widły
12 listopada 2017 roku 
W sobotni poranek, 28 października, mieszkańcy gminy Czosnów stanęli do rywalizacji podczas VII Turnieju Wsi.
Mogą nazywać się uczniami
11 listopada 2017 roku 
W Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 3 im. Józefa Wybickiego pierwszoklasiści uroczyście ślubowali dobrze pełnić obowiązki uczniów.
Stali się prawdziwymi uczniami
9 listopada 2017 roku 
7- latki ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Nowym Dworze Maz. oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Modlinie Twierdzy zostały pełnoprawnymi uczniami.