Kryminalne
Rozpoznajesz podejrzanego - zgłoś policji
2017-07-16  
Nowodworscy policjanci, prowadzą postępowania dotyczące kradzieży rowerów. Kamera monitoringu, zarejestrowała prawdopodobnego sprawcę przestępstwa. Jeśli go rozpoznajesz, zgłoś policji.
Włamał się, by ukraść prąd
2017-07-15  
Policjanci z Pomiechówka zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież energii elektrycznej.
Młody kierowca, a już pijany
13 lipca 2017 roku 
Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 18- latek, który jechał dostawczym volkswagenem. Podróż przerwała mu policja.
Mężczyznę przygniótł ciągnik
12 lipca 2017 roku 
Do tragicznego zdarzenia doszło w Trębkach Nowych, gm. Zakroczym.
Na tarasie piją alkohol
10 lipca 2017 roku 
Po kilka razy w tygodniu nowodworscy strażnicy podejmują interwencję na tarasie widokowym przy ul. Kolejowej. Bardzo często przebywające tam osoby piją alkohol, za co karane są mandatami.
Pomóżmy ustalić tożsamość
9 lipca 2017 roku 
Nowodworska policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który zginął w wypadku drogowym na trasie nr 7 w Czosnowie. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości.
Okradziono staruszków
9 lipca 2017 roku 
2,5 tys. zł ukradły dwie kobiety, które weszły do mieszkania starszego małżeństwa oferując mu obrusy w atrakcyjnej cenie.
Połasili się na rowery
9 lipca 2017 roku 
Na 1800 zł wycenił straty właściciel skradzionych rowerów. Dotychczas nie udało się ich odnaleźć i zatrzymać sprawców.
Podpalenie porsche i forda?
3 lipca 2017 roku 
Najprawdopodobniej podpalenie było przyczyną doszczętnego spalenia porsche cayenne i forda mondeo. Sprawę wyjaśnia policja i biegli z zakresu pożarnictwa.
Jumper wymusił przejazd
2 lipca 2017 roku 
Do zderzenia busa z osobówką doszło w Zakroczymiu na skrzyżowaniu ulic Płońskiej (droga 62) i Ostrzykowizna.. Przyczyną była nieuwaga kierującego citroenem i wymuszenie przez niego pierwszeństwa przejazdu na kierowcy drugiego auta.